ODSZKODOWANIA MAJĄTKOWE OD FIRM UBEZPIECZENIOWYCH

Dochodzimy odszkodowania za szkody w mieniu! Miałeś pożar lub zalanie, kradzież lub inne zdarzenie losowe. Twoje mienie uległo zniszczeniu. Ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania majątkowego.
Zgłoś się do nas. Odszkodowania majątkowe to nasza specjalność.
Prowadzimy następujące sprawy.

Odszkodowania z ubezpieczeń mieszkaniowych

za zalanie, pożar lub inne zdarzenia losowe
za kradzież lub zniszczenie ruchomości domowych.

Odszkodowania z odpowiedzialności cywilnej

za błąd adwokata lub radcy prawnego
wypadek w komunikacji miejskiej
błąd lekarza
poślizgnięcie na chodniku
wypadek w gospodarstwie rolnym.

Odszkodowania za szkody w transporcie

z ubezpieczeń cargo
z odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w transporcie krajowym lub międzynarodowym.

Odszkodowania z ubezpieczeń firmowych

za zalanie, pożar lub inne zdarzenie losowe w biurze
za kradzież lub zniszczenie ruchomości firmowych

ODSZKODOWANIA OD 15 LAT

OFERUJEMY:

ZAPEWNIAMY:

REFERENCJE

Paweł, Zambrów

Polecam – skuteczna firma. Moją sprawą zajęli się bardzo profesjonalnie. Odszkodowanie było dochodzone drodze sądowej.  Wiem, że o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej trzeba powalczyć w sądzie, a firma Hexa skutecznie mi w tym pomogła. Cały czas miałem doskonały kontakt w firmą, byłem informowany o każdym działaniu.  Pracownicy firmy Hexa naprawdę lubią pomagać innym.

Marian, Otwock

Z czystym sumieniem polecam firmę Hexa Dochodzenie Odszkodowań, jako godną zaufania. Sprawa odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku mojego syna była prowadzona rzetelnie i starannie. Na każdym etapie postępowania byłem informowany o przebiegu sprawy. Firmę Hexa polecam wszystkim potrzebującym pomocy w uzyskaniu odszkodowania.

Krystyna i Jan z Pruszków

Serdecznie dziękujemy firmie Hexa Dochodzenie Odszkodowań za pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci naszego syna. Kwota, jaka w naszym imieniu został uzyskana jest naprawdę duża. Bardzo dobra obsługa i kontakt. Byliśmy na bieżąco informowani o przebiegu sprawy. Sprawa trwała ponad dwa lata (długie terminy w sądzie), ale warto było. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Barbara B. z Warszawy

Polecam serdecznie firmę Hexa Dochodzenie Odszkodowań z Warszawy. Ja jestem bardzo zadowolona z uzyskanej dalszej kwoty zadośćuczynienia po śmierci męża. Dodatkowo sąd zasądził również rentę dla dzieci oraz stosowne odszkodowanie za pogorszenie naszej sytuacji finansowej. Profesjonalna i fachowa usługa. Dziękuję za pomoc.