ODSZKODOWANIA MAJĄTKOWE

Pomagamy uzyskać odszkodowanie z polisy majątkowej. Odszkodowania z oc.

ODSZKODOWANIA MAJĄTKOWE OD FIRM UBEZPIECZENIOWYCH

Dochodzimy odszkodowania za szkody w mieniu! Miałeś pożar lub zalanie, kradzież lub inne zdarzenie losowe. Twoje mienie uległo zniszczeniu. Ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania majątkowego. Zgłoś się do nas. Odszkodowania majątkowe to nasza specjalność. Prowadzimy następujące sprawy.

Odszkodowania z ubezpieczeń mieszkaniowych

za zalanie, pożar lub inne zdarzenia losowe za kradzież lub zniszczenie ruchomości domowych.

Odszkodowania z odpowiedzialności cywilnej

za błąd adwokata lub radcy prawnego wypadek w komunikacji miejskiej za błąd lekarza poślizgnięcie na chodniku.

Odszkodowania za szkody w transporcie

z ubezpieczeń cargo, z odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w transporcie krajowym lub międzynarodowym.

Odszkodowania z ubezpieczeń firmowych

za zalanie, pożar lub inne zdarzenie losowe w biurze .za kradzież lub zniszczenie ruchomości firmowych

ODSZKODOWANIA OD 15 LAT

OFERUJEMY:

ZAPEWNIAMY:

REFERENCJE

Andrzej i Karolina z Warszawy

Do firmy Hexa Dochodzenie Odszkodowań  trafiliśmy z bardzo pilną sprawą i dzięki szybkiemu działaniu osiągnęliśmy pozytywny efekt. Bezproblemowa i szybka komunikacja, zainteresowanie się sprawą i ogromna wiedza. Dziękujemy za fachową pomoc, nawet się nie spodziewaliśmy, że odszkodowanie mogło być tak zaniżone,

Zygmunt D. Warszawa

Miałem ubezpieczenie ac z gwarantowaną sumą ubezpieczenia. Po szkodzie całkowitej ubezpieczyciel nie chciał uznać sumy z polisy. Obniżył wartość pojazdu o około 12 tys. Składałem odwołania, ale to nie pomagało. Dopiero działania firmy Hexa pozwoliły odzyskać pełną wartość, na jaką ubezpieczony był samochód. Ubezpieczyciel dopłacił odszkodowania do sumy ubezpieczenia. Wielkie podziękowania dla całej firmy.

Janina H. z Warszawy

Chciałam złożyć serdeczne podziękowania za zajęcie się moją sprawą odszkodowania za potrącenie na pasach. Dzięki otrzymanemu odszkodowaniu mogłam dokończyć proces rehabilitacji. Ogromne podziękowania dla Pana Pawła, który zajmował się moją sprawą. Dzięki jego ogromnej sympatii czułam, że sprawa jest w odpowiednich rękach. Wysokość uzyskanego odszkodowania kilkukrotnie przekroczyła moje oczekiwania.

Krystyna i Jan z Pruszkowa

Serdecznie dziękujemy firmie Hexa Dochodzenie Odszkodowań za pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci naszego syna. Kwota, jaka w naszym imieniu został uzyskana jest naprawdę duża. Bardzo dobra obsługa i kontakt. Byliśmy na bieżąco informowani o przebiegu sprawy. Sprawa trwała ponad dwa lata (długie terminy w sądzie), ale warto było. Jesteśmy bardzo zadowoleni.