REFERENCJE

ZADOWOLENI KLIENCI
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Hexa, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. BARDZO POLECAM!
Rafał
Wadowice
Serdecznie dziękujemy firmie Hexa Dochodzenie Odszkodowań za pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci naszego syna. Kwota, jaka w naszym imieniu został uzyskana jest naprawdę duża. Bardzo dobra obsługa i kontakt. Byliśmy na bieżąco informowani o przebiegu sprawy. Sprawa trwała ponad dwa lata (długie terminy w sądzie), ale warto było. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 
Krystyna i Jan
Otwock
Polecam serdecznie firmę Hexa Dochodzenie Odszkodowań. Ja jestem bardzo zadowolona z uzyskanej dalszej kwoty odszkodowania po szkodzie całkowitej. Uczciwa firma. Bardzo mi pomogli.
Anna K.
Warszawa
Polecam, bezproblemowa obsługa, doskonały kontakt i co najważniejsze - efekt dokładnie taki jak oczekiwałem. Uzyskałem pełne odszkodowanie wraz z odsetkami. Będę polecał swoim znajomym.
Jarosław L.
Warszawa
Polecam !!!! Moja wizyta u kilku prawników z branży odszkodowań zakończyła się odmową przyjęcia sprawy gdyż stwierdzili, że jest raczej nie do wygrania... Zacząłem poszukiwania pomocy w necie i tak oto trafiłem do firmy Hexa. Sprawa zakończona na 1 rozprawie na moją korzyść. Serdecznie dziękuję i bardzo polecam.
Jacek J.
Warszawa
Naprawdę jestem w pełni usatysfakcjonowany pracą całego zespołu a w szczególności Pana Pawła, który wykonał swoja prace rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem w moja sprawę. Pozdrawiam Adam.
Adam S.
Pruszków
Chciałam złożyć serdeczne podziękowania za zajęcie się moją sprawą odszkodowania za potrącenie na pasach. Dzięki otrzymanemu odszkodowaniu mogłam dokończyć proces rehabilitacji. Ogromne podziękowania dla Pana Pawła, który zajmował się moją sprawą. Dzięki jego ogromnej sympatii czułam, że sprawa jest w odpowiednich rękach. I nie zawiodłam się. Wysokość uzyskanego odszkodowania kilkukrotnie przekroczyła moje oczekiwania wobec firmy ubezpieczeniowej. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Janina H.
Warszawa
Dzięki firmie Hexa uzyskałam po wypadku bardzo wysokie zadośćuczynienie. Ponadto firma uzyskała również zwrot kosztów leczenia oraz prywatnej operacji (nie chciałam czekać na NFZ 2 lata).
Grażyna D.
Siedlce
Bardzo rzetelne podejście do klienta i przede wszystkim wygrana sprawa. Bardzo dziękuje firmie Hexa za poprowadzenie sprawy.
Alicja B.
Warszawa
Miałem ubezpieczenie ac z gwarantowaną sumą ubezpieczenia. Po szkodzie całkowitej ubezpieczyciel nie chciał uznać sumy z polisy. Obniżył wartość pojazdu o około 12 tys. Składałem odwołania, ale to nie pomagało. Dopiero działania firmy Hexa pozwoliły odzyskać pełną wartość, na jaką ubezpieczony był samochód. Ubezpieczyciel dopłacił odszkodowania do sumy ubezpieczenia. Wielkie podziękowania dla całej firmy.
Zygmunt
Warszawa
Polecam firmę Hexa. Moja sprawa nie była może zbyt duża i skomplikowana. Profesjonalne podejście do tematu. Kwota odszkodowania też satysfakcjonująca.
Piotr K.
Warszawa
Dzięki Hexa otrzymałem wyższe odszkodowanie od tego co chciał wypłacić ubezpieczyciel. Ubezpieczyciel po szkodzie całkowitej bardzo zaniżył wartość pojazdu, z pomocą firmy Hexa uzyskałem odszkodowanie, za które mogłem kupić nowy, podobny samochód. Serdeczne podziękowania.
Marcin
Grodzisk
Profesjonalne podejście do sprawy. Po kradzieży samochodu i otrzymaniu odmowy wypłaty odszkodowania byłem bardzo wkurzony. Miałem do spłaty jeszcze dwa lata rat leasingowych. Dzięki firmie Hexa udało się zmienić decyzję ubezpieczyciela i spłacić raty. Gorąco polecam, rzetelna firma.
Janek
Radzymin
Ubezpieczyciel po szkodzie całkowitej nie chciał wypłacić pełnej sumy ubezpieczenia, pomimo polisy z opcją auto wartość 100%. Firma Hexa załatwiła sprawę szybko i co najważniejsze pozytywnie, uzyskali dla mnie pełną sumę ubezpieczenia. Rzetelne podejście do klienta i przede wszystkim wygrana sprawa. 
Krzysztof J.
Warszawa
Bardzo dziękuję za podjęcie się mojej sprawy dotyczącej wypadku na nieodśnieżonym chodniku. Firma Hexa za moje obrażenia ciała uzyskała bardzo satysfakcjonująca kwotę odszkodowania. Otrzymałam również zwrot kosztów leczenia oraz utracone zarobki za okres trzech miesięcy. 
Agata F.
Otwock
Polecam serdecznie firmę Hexa Dochodzenie Odszkodowań. Ja jestem bardzo zadowolona z uzyskanej dalszej kwoty zadośćuczynienia po śmierci męża. Dodatkowo sąd zasądził również rentę oraz stosowne odszkodowanie. Profesjonalna i fachowa usługa. Dziękuję za pomoc.
Barbara B.
Warszawa