ODSZKODOWANIA ZA ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

Pomagamy uzyskać odszkodowanie po wypadkach drogowych.

ODSZKODOWANIA PO ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ

W przypadku, gdy ktoś bliski zmarł wskutek wypadku drogowego, wypadku w rolnictwie lub wskutek innego zdarzenia losowego, osobom bliskim przysługuje szereg świadczeń pieniężnych. Nie otrzymałeś odszkodowania ? Ubezpieczyciel zaniżył jego wysokość ! Zgłoś się do nas! Bezpłatna analiza sprawy ! Sprawdź, co możesz uzyskać.

ok-circled2

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę:

Świadczenie mające na celu zadośćuczynić za ból i cierpienia psychiczne po śmierci osoby bliskiej. Celem tego świadczenia jest rekompensata doznanej krzywdy i złagodzenie cierpienia psychicznego spowodowanego śmiercią osoby najbliższej.

ok-circled2

Zwrot kosztów pogrzebu:

Z ubezpieczenia oc należny jest również zwrot kosztów pochówku, nawet w przypadku braku faktur można uzyskać zwrot poniesionych kosztów. Świadczenie należne jest osobie która poniosła koszty pochówku.

ok-circled2

Odszkodowanie za pogorszenie sytuacji życiowej:

Odszkodowanie należne za pogorszenie sytuacji życiowej po śmierci osoby bliskiej, które odnosi się w szczególności do dzieci i współmałżonka zmarłego poszkodowanego, jeżeli w wyniku śmierci małżonka/rodzica pogorszyła się sytuacja materialna.

ok-circled2

Rentę alimentacyjną:

W przypadku śmierci o alimentacją mogą się zwrócić do sprawcy szkody osoby, którym zmarły dostarczał środków na utrzymanie. Są to przede wszystkim dzieci, czy wychowankowie zmarłego, a w niektórych przypadkach małżonek lub konkubent.

OFERUJEMY:

  • ok Bezpłatna analiza sprawy.
  • ok Prowizja po otrzymaniu odszkodowania.
  • ok Weryfikacja kwoty odszkodowania.
  • ok Nasza wiedza = Twoje odszkodowanie !

ZAPEWNIAMY:

  • ok Proste zasady współpracy.
  • ok Skuteczność i profesjonalizm.
  • ok Prowadzimy sprawy polubownie i w sądzie.
  • ok Wieloletnie doświadczenie.

Stosowne odszkodowanie – o co w tym chodzi?

Stosowne odszkodowanie jest świadczeniem należnym w wypadku śmierci poszkodowanego, przysługującym najbliższym członkom rodziny. Warunkiem otrzymania jest wykazanie, że wskutek śmierci doznały znacznego pogorszenia sytuacji życiowej. Dla istnienia tej przesłanki bardzo

Czytaj więcej »
help

KTOŚ BLISKI ZMARŁ W WYPADKU ?

Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z usług profesjonalistów. Ocenimy szanse na uzyskania odszkodowania. Wysokie odszkodowania to nasz cel.

thumbs-up

UZYSKAMY TWOJE ODSZKODOWANIE

Wartość odszkodowania jest za niska? Sprawdzimy co można uzyskać. Otrzymałeś odmowę wypłaty odszkodowania? Powalczymy o Twoje odszkodowanie.

justice

DOŚWIADCZENIE W ODSZKODOWANIACH

Dochodzeniem odszkodowań zajmujemy się od ponad 15 lat. Nieustannie bierzemy udział w szkoleniach mających na celu poszerzenie wiedzy odszkodowawczej.

ZAPYTAJ O ODSZKODOWANIE

ZOSTAW NUMER
ODDZWONIMY DO CIEBIE

hexa dochodzenie odszkodowań

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na ich wykorzystanie.