HEXA DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Zostałem „oszukany” przez ubezpieczyciela. W 2003 roku, z dnia na dzień zostałem zwolniony z pracy. Przez ponad 10 lat pracy w firmie ubezpieczeniowej codziennie widziałem, jakie problemy mają osoby poszkodowane w kontaktach „ze mną pracownikiem działu likwidacji szkód”. W tym czasie, na rynku praktycznie nie było jeszcze kancelarii odszkodowawczych. To właśnie wtedy zacząłem myśleć, aby – stworzyć firmę, która będzie reprezentować zwykłych ludzi przed Ubezpieczycielem. Pomagać przebrnąć przez procedury, zebrać dokumenty, napisać odwołanie, ocenić sprawę pod względem prawnym, czy w końcu skierować do sądu. To był początek firmy Hexa Dochodzenie Odszkodowań.

DOŚWIADCZENIE

Podczas 15 lat naszej dotychczasowej pracy zdobyliśmy dużą wiedzę ubezpieczeniową związaną z uzyskiwaniem odszkodowań. Prowadząc setki spraw wypracowaliśmy właściwy sposób działania, zapewniający Tobie usługi na najwyższym poziomie.

PROFESJONALIZM

Zajmujemy się tylko dochodzeniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

NASZE ATUTY

Prowadzimy sprawy dochodzenia odszkodowań za szkody na osobie, po wypadkach drogowych, za śmierć osoby bliskiej, uszkodzenie lub kradzież pojazdu. Dochodzimy odszkodowania za szkody majątkowe i z odpowiedzialności cywilnej. Podejmiemy się Twojej sprawy, nawet gdy jest trudna i skomplikowana. Dochodzenie odszkodowań na drodze polubownej jak i sądowej.

WYNAGRODZENIE

Jeżeli wygramy Twoją sprawę to pobierzemy prowizję od wywalczonego odszkodowania. Oczywiście prowizja jest płatna jedynie w przypadku wygrania sprawy. Nie uzyskamy odszkodowania, nic nie płacisz. Wysokość prowizji uzależniona jest od konkretnej sprawy i stanowi od 15 do 25 % wartości sporu.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Aby podjąć się Twojej sprawy niezbędne jest podpisanie umowy oraz udzielenie pełnomocnictwa. W tych dokumentach określiliśmy zasady naszej współpracy, obowiązki stron oraz wysokość wynagrodzenia.

SKUTECZNOŚĆ

W trakcie naszej działalności wygraliśmy większość prowadzonych spraw. Dzięki setkom zakończonych postępowań posiadamy wiedzę o najnowszych wyrokach sądowych. Nasza wiedza, to Twoje odszkodowanie.

NASZE WYGRANE SPRAWY O ODSZKODOWANIE

Zadośćuczynienie po śmierci matki

Zgłosił się do nas klient Patryk J. z prośbą o pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienie po śmierci Matki, która zmarła w wyniku wypadku drogowego dnia 10.10.2017r. W chwili wypadku zmarła miała 43 lata i była pasażerem pojazdu. Niestety Matka w chwili...

czytaj ...

Auto Wartość 100%

W przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu mając wykupioną opcję Auto Wartość 100% podstawą ustalenia odszkodowania powinna być kwota, na jaką został ubezpieczony pojazd. Jezeli pojazd zostanie skradziony, Twoje odszkodowanie powinno odpowiedać sumie ubezpieczenia. W przypadku uszkodzenia pojazdu i orzeczenia...

czytaj ...

Odszkodowanie za części oryginalne z OC

Powódka domagała się zasądzenia na jej rzecz dopłaty odszkodowania w związku z uszkodzonym w wyniku zdarzenia drogowego pojazdem. Pozwany ubezpieczyciel, który w dacie wypadku udzielał sprawcy ochrony ubezpieczeniowej OC, wnosił o oddalenie powództwa. Ubezpieczyciel  twierdził, że należne odszkodowanie zostało już...

czytaj ...

Zadośćuczynienie za uszczerbek

Wyrokiem z dnia 14.09.2017r. Sąd w Warszawie zasądził od ubezpieczyciela 7.000 zł tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę wraz z odsetkami od grudnia 2015r. Wyrok dotyczył sprawy, jaką w imieniu naszego klienta skierowaliśmy do sądu. Podstawą powództwa było zdarzenie drogowego z...

czytaj ...

Zadośćuczynienie po śmierci ojca

Zgłosił się do nas klient Sylwester S. z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania za śmierć ojca doznaną wskutek wypadku drogowego. Jego ojciec zmarł dnia 08.07.2013r. w wieku 53 lat będąc pasażerem pojazdu. Niestety w chwili wypadku zmarły jak i...

czytaj ...

Zadośćuczynienie po wypadku.

Wyrok Sądu Rejonowego zasądzający na rzecz naszego Klienta Piotra S. kwotę 40.000 zł. tytułem zadośćuczynienie za doznaną krzywdę oraz 7.206 zł. tytułem odszkodowania plus odsetki oraz zwrot kosztów procesu. Zadośćuczynienie – kolejna wygrana sprawa. Dnia 11.04.2014r.  P.Piotr wracał pieszo z...

czytaj ...

REFERENCJE DLA NASZEJ FIRMY

Polecam serdecznie firmę Hexa Dochodzenie Odszkodowań. Ja jestem bardzo zadowolona z uzyskanej dalszej kwoty odszkodowania po szkodzie całkowitej. Uczciwa firma. Bardzo mi pomogli.
 
 

Anna K.

Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Hexa, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. BARDZO POLECAM!
 
 

Rafał

Wadowice

Bardzo rzetelne podejście do klienta i przede wszystkim wygrana sprawa. Bardzo dziękuje firmie Hexa za poprowadzenie sprawy.
 
 

Alicja B

Warszawa

Polecam !!!! Moja wizyta u kilku prawników z branży odszkodowań zakończyła się odmową przyjęcia sprawy gdyż stwierdzili, że jest raczej nie do wygrania... Zacząłem poszukiwania pomocy w necie i tak oto trafiłem do firmy Hexa. Sprawa zakończona na 1 rozprawie na moją korzyść. Serdecznie dziękuję i bardzo polecam.
 
 

Jacek J.

Kraków

Naprawdę jestem w pełni usatysfakcjonowany pracą całego zespołu a w szczególności Pana Pawła, który wykonał swoja pracę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem w moją sprawę. Pozdrawiam Adam.
 
 

Adam S

Pruszków

Polecam, bezproblemowa obsługa, doskonały kontakt i co najważniejsze - efekt dokładnie taki jak oczekiwałem. Uzyskałem pełne odszkodowanie wraz z odsetkami.

Jarosław L

Warszawa

Masz pytanie dotyczące odszkodowania?
Wypełnij formularz.
Odpowiemy w ciągu 24h.
hexa dochodzenie odszkodowań

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na ich wykorzystanie.