HEXA DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ - kancelaria odszkodowacza.

Zostałem „oszukany” przez ubezpieczyciela. W 2003 roku, z dnia na dzień zostałem zwolniony z pracy. Przez ponad 10 lat pracy w firmie ubezpieczeniowej codziennie widziałem, jakie problemy mają osoby poszkodowane w kontaktach „ze mną pracownikiem działu likwidacji szkód”. W tym czasie, na rynku praktycznie nie było jeszcze kancelarii odszkodowawczych. To właśnie wtedy zacząłem myśleć, aby – stworzyć firmę, która będzie reprezentować zwykłych ludzi przed Ubezpieczycielem. Pomagać przebrnąć przez procedury, zebrać dokumenty, napisać odwołanie, ocenić sprawę pod względem prawnym, czy w końcu skierować wniosek do sądu. To był początek firmy Hexa Dochodzenie Odszkodowań.

HEXA DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

DOŚWIADCZENIE

Podczas 15 lat naszej dotychczasowej pracy zdobyliśmy dużą wiedzę ubezpieczeniową związaną z uzyskiwaniem odszkodowań. Prowadząc setki spraw wypracowaliśmy właściwy sposób działania, zapewniający Tobie usługi na najwyższym poziomie.

PROFESJONALIZM

Zajmujemy się tylko dochodzeniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Dzięki tak wąskiej specjalizacji doskonale orientujemy się w prawie ubezpieczeniowym. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

NASZE ATUTY

Prowadzimy sprawy dochodzenia odszkodowań za szkody na osobie, po wypadkach drogowych, za śmierć osoby bliskiej, uszkodzenie lub kradzież pojazdu. Dochodzimy odszkodowania za szkody majątkowe i z odpowiedzialności cywilnej. Podejmiemy się Twojej sprawy, nawet gdy jest trudna i skomplikowana. Dochodzenie odszkodowań na drodze polubownej jak i sądowej.

WYNAGRODZENIE

Jeżeli wygramy Twoją sprawę to pobierzemy prowizję od wywalczonego odszkodowania. Prowizja jest płatna jedynie w przypadku wygrania sprawy. Nie uzyskamy odszkodowania, nic nie płacisz. Wysokość prowizji uzależniona jest od konkretnej sprawy i z reguły wynosi od 15 do 25 % wartości sporu.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Aby podjąć się Twojej sprawy niezbędne jest podpisanie umowy oraz udzielenie pełnomocnictwa. W tych dokumentach określiliśmy zasady naszej współpracy, obowiązki stron oraz wysokość wynagrodzenia.

SKUTECZNOŚĆ

W trakcie naszej działalności wygraliśmy większość prowadzonych spraw. Dzięki setkom zakończonych postępowań posiadamy wiedzę o najnowszych wyrokach sądowych. Nasza wiedza, to Twoje odszkodowanie.

WYGRANE SPRAWY O ODSZKODOWANIE

W sądzie uzyskasz 10 razy wyższe zadośćuczynienie za krzywdę.

W postępowaniu sądowym możesz uzyskać dużo wyższe zadośćuczynienie po wypadku drogowym niż to zapłacone przez ubezpieczyciela polubownie. Dlatego czasami warto zaryzykować i skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. Nasz klient, dzięki naszym działaniom w ten sposób uzyskał 10 razy wyższe...

Auto Wartość 100% – rozliczenie szkody całkowitej z autocasco.

W przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu mając wykupioną opcję Auto Wartość 100% podstawą ustalenia odszkodowania powinna być kwota, na jaką został ubezpieczony pojazd. Jezeli pojazd zostanie skradziony, Twoje odszkodowanie powinno odpowiedać sumie ubezpieczenia. W przypadku uszkodzenia pojazdu i orzeczenia...

Jak uzyskać odszkodowanie za części oryginalne z OC sprawcy?

Miałeś kolizję. Ktoś uszkodził Twój samochód. Ubezpieczyciel w kosztorysie stosuje zamienniki części oryginalnych? zapoznaj się z wyrokiem sądu dotyczącym sprawy prowadzonej przez naszą kancelarię. Nasza Klientka domagała się zasądzenia na jej rzecz dopłaty odszkodowania w związku z uszkodzonym w wyniku...

Zadośćuczynienie za krzywdę po wypadku drogowym – wyrok sądu.

Wyrokiem z dnia 14.09.2017r. Sąd w Warszawie zasądził od ubezpieczyciela 7.000 zł tytułem zadośćuczynienie za krzywdę wraz z odsetkami od grudnia 2015r. Wyrok dotyczył sprawy, jaką w imieniu naszego klienta skierowaliśmy do sądu. Podstawą powództwa było zdarzenie drogowego z dnia...

REFERENCJE DLA NASZEJ FIRMY

ZAPYTAJ O ODSZKODOWANIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ