HEXA DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Zostałem „oszukany” przez ubezpieczyciela. W 2003 roku, z dnia na dzień zostałem zwolniony z pracy. Przez ponad 10 lat pracy w firmie ubezpieczeniowej codziennie widziałem, jakie problemy mają osoby poszkodowane w kontaktach „ze mną pracownikiem działu likwidacji szkód”. W tym czasie, na rynku praktycznie nie było jeszcze kancelarii odszkodowawczych. To właśnie wtedy zacząłem myśleć, aby – stworzyć firmę, która będzie reprezentować zwykłych ludzi przed Ubezpieczycielem. Pomagać przebrnąć przez procedury, zebrać dokumenty, napisać odwołanie, ocenić sprawę pod względem prawnym, czy w końcu skierować wniosek do sądu. To był początek firmy Hexa Dochodzenie Odszkodowań.

DOŚWIADCZENIE

Podczas 15 lat naszej dotychczasowej pracy zdobyliśmy dużą wiedzę ubezpieczeniową związaną z uzyskiwaniem odszkodowań. Prowadząc setki spraw wypracowaliśmy właściwy sposób działania, zapewniający Tobie usługi na najwyższym poziomie.

PROFESJONALIZM

Zajmujemy się tylko dochodzeniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Dzięki tak wąskiej specjalizacji doskonale orientujemy się w prawie ubezpieczeniowym. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

NASZE ATUTY

Prowadzimy sprawy dochodzenia odszkodowań za szkody na osobie, po wypadkach drogowych, za śmierć osoby bliskiej, uszkodzenie lub kradzież pojazdu. Dochodzimy odszkodowania za szkody majątkowe i z odpowiedzialności cywilnej. Podejmiemy się Twojej sprawy, nawet gdy jest trudna i skomplikowana. Dochodzenie odszkodowań na drodze polubownej jak i sądowej.

WYNAGRODZENIE

Jeżeli wygramy Twoją sprawę to pobierzemy prowizję od wywalczonego odszkodowania. Prowizja jest płatna jedynie w przypadku wygrania sprawy. Nie uzyskamy odszkodowania, nic nie płacisz. Wysokość prowizji uzależniona jest od konkretnej sprawy i z reguły wynosi od 15 do 25 % wartości sporu.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Aby podjąć się Twojej sprawy niezbędne jest podpisanie umowy oraz udzielenie pełnomocnictwa. W tych dokumentach określiliśmy zasady naszej współpracy, obowiązki stron oraz wysokość wynagrodzenia.

SKUTECZNOŚĆ

W trakcie naszej działalności wygraliśmy większość prowadzonych spraw. Dzięki setkom zakończonych postępowań posiadamy wiedzę o najnowszych wyrokach sądowych. Nasza wiedza, to Twoje odszkodowanie.

NASZE WYGRANE SPRAWY O ODSZKODOWANIE

W sądzie uzyskasz 10 razy wyższe zadośćuczynienie.

W postępowaniu sądowym możesz uzyskać wyższe zadośćuczynienie. Dlatego czasami warto zaryzykować i skierować sprawę do sądu. Nasz klient w ten sposób uzyskał 10 razy wyższe zadośćuczynienie. Ubezpieczyciel polubownie wypłacił Poszkodowanemu zadośćuczynienie jedynie w kwocie 2000 zł. natomiast sąd zasądził 20.000...

czytaj ...

Zadośćuczynienie po śmierci matki

Zgłosił się do nas klient Patryk J. z prośbą o pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienie po śmierci Matki, która zmarła w wyniku wypadku drogowego dnia 10.10.2017r. W chwili wypadku zmarła miała 43 lata i była pasażerem pojazdu. Niestety Matka w chwili...

czytaj ...

Auto Wartość 100% – rozliczenie szkody całkowitej.

W przypadku szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu mając wykupioną opcję Auto Wartość 100% podstawą ustalenia odszkodowania powinna być kwota, na jaką został ubezpieczony pojazd. Jezeli pojazd zostanie skradziony, Twoje odszkodowanie powinno odpowiedać sumie ubezpieczenia. W przypadku uszkodzenia pojazdu i orzeczenia...

czytaj ...

Odszkodowanie za części oryginalne z OC

Powódka domagała się zasądzenia na jej rzecz dopłaty odszkodowania w związku z uszkodzonym w wyniku zdarzenia drogowego pojazdem. Pozwany ubezpieczyciel, który w dacie wypadku udzielał sprawcy ochrony ubezpieczeniowej OC, wnosił o oddalenie powództwa. Ubezpieczyciel  twierdził, że należne odszkodowanie zostało już...

czytaj ...

Zadośćuczynienie za krzywdę

Wyrokiem z dnia 14.09.2017r. Sąd w Warszawie zasądził od ubezpieczyciela 7.000 zł tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę wraz z odsetkami od grudnia 2015r. Wyrok dotyczył sprawy, jaką w imieniu naszego klienta skierowaliśmy do sądu. Podstawą powództwa było zdarzenie drogowego z...

czytaj ...

Zadośćuczynienie po śmierci ojca

Zgłosił się do nas klient Sylwester S. z prośbą o pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienie po śmierci ojca doznaną wskutek wypadku drogowego. Jego ojciec zmarł dnia 08.07.2013r. w wieku 53 lat będąc pasażerem pojazdu. Niestety w chwili wypadku zmarły jak i...

czytaj ...

REFERENCJE DLA NASZEJ FIRMY

Polecam serdecznie firmę Hexa Dochodzenie Odszkodowań. Ja jestem bardzo zadowolona z uzyskanej dalszej kwoty odszkodowania po szkodzie całkowitej. Uczciwa firma. Bardzo mi pomogli.
 
 

Anna K.

Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Hexa, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. BARDZO POLECAM!
 
 

Rafał

Wadowice

Bardzo rzetelne podejście do klienta i przede wszystkim wygrana sprawa. Bardzo dziękuje firmie Hexa za poprowadzenie sprawy.
 
 

Alicja B

Warszawa

Polecam !!!! Moja wizyta u kilku prawników z branży odszkodowań zakończyła się odmową przyjęcia sprawy gdyż stwierdzili, że jest raczej nie do wygrania... Zacząłem poszukiwania pomocy w necie i tak oto trafiłem do firmy Hexa. Sprawa zakończona na 1 rozprawie na moją korzyść. Serdecznie dziękuję i bardzo polecam.
 
 

Jacek J.

Kraków

Naprawdę jestem w pełni usatysfakcjonowany pracą całego zespołu a w szczególności Pana Pawła, który wykonał swoja pracę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem w moją sprawę. Pozdrawiam Adam.
 
 

Adam S

Pruszków

Polecam, bezproblemowa obsługa, doskonały kontakt i co najważniejsze - efekt dokładnie taki jak oczekiwałem. Uzyskałem pełne odszkodowanie wraz z odsetkami.

Jarosław L

Warszawa