ODSZKODOWANIE
ZA WYPADEK W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Pomagamy uzyskać odszkodowanie za obrażenia ciała lub śmierć osoby bliskiej.

ODSZKODOWANIA PO WYPADKU W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

O odszkodowanie za wypadek w komunikacji miejskiej można się ubiegać za uszkodzenie ciała i rozstrój zdrowia, za utratę lub zniszczenie mienia oraz w następstwie śmierci osoby bliskiej.

Miałeś wypadek w autobusie, wypadek w tramwaju lub innym środku komunikacji?
Nie otrzymałeś odszkodowania? Ubezpieczyciel zaniżył jego wysokość!
Zgłoś się do nas! Bezpłatna analiza sprawy !

Jeżeli doznałeś obrażeń ciała w wypadku w komunikacji miejskiej uzyskamy dla Ciebie:

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę

Jest to świadczenie pieniężne należne osobie Poszkodowanej w razie uszkodzenia ciała lub wywołania rozstroju zdrowia. Ma na celu wynagrodzić doznane cierpienia fizyczne i psychiczne związane z odniesionymi obrażeniami i stanowi swoiste odszkodowanie za utratę radości z życia. Zależy od szeregu czynników związanych z osobą poszkodowaną.

W przypadku śmierci, dla rodziny i osób bliskich wystąpimy o:

ODSZKODOWANIA
ZA WYPADEK W AUTOBUSIE, WYPADEK W TRAMWAJU

OFERUJEMY:

ZAPEWNIAMY:

REFERENCJE

Polecam - skuteczna firma. Moją sprawą zajęli się bardzo profesjonalnie. Odszkodowanie było dochodzone drodze sądowej.  Wiem, że o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej trzeba powalczyć w sądzie, a firma Hexa skutecznie mi w tym pomogła. Cały czas miałem doskonały kontakt w firmą, byłem informowany o każdym działaniu.  Pracownicy firmy Hexa naprawdę lubią pomagać innym.
Paweł, Zambrów
07 marca 2021
W 2016 roku zostałam potrącona na przejściu dla pieszych i doznałam poważnych obrażeń ciała. Nie miałam siły zajmować się dochodzeniem roszczeń, dlatego zleciłam prowadzenie sprawy kancelarii Hexa. Dzięki temu uzyskałam wysokie zadośćuczynienie oraz zwrot kosztów leczenia i prywatnej operacji (nie chciałam czekać na NFZ 2 lata). Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona ich usług.
Grażyna D. Siedlce
14 czerwca 2019

BLOG