ODSZKODOWANIE
ZA WYPADEK W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Pomagamy uzyskać odszkodowanie za obrażenia ciała lub śmierć osoby bliskiej.

ODSZKODOWANIA PO WYPADKU W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

O odszkodowanie za wypadek w komunikacji miejskiej można się ubiegać za uszkodzenie ciała i rozstrój zdrowia, za utratę lub zniszczenie mienia oraz w następstwie śmierci osoby bliskiej.

Miałeś wypadek w autobusie, wypadek w tramwaju lub innym środku komunikacji?
Nie otrzymałeś odszkodowania? Ubezpieczyciel zaniżył jego wysokość!
Zgłoś się do nas! Bezpłatna analiza sprawy !

Jeżeli doznałeś obrażeń ciała w wypadku w komunikacji miejskiej uzyskamy dla Ciebie:

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę

Jest to świadczenie pieniężne należne osobie Poszkodowanej w razie uszkodzenia ciała lub wywołania rozstroju zdrowia. Ma na celu wynagrodzić doznane cierpienia fizyczne i psychiczne związane z odniesionymi obrażeniami i stanowi swoiste odszkodowanie za utratę radości z życia. Zależy od szeregu czynników związanych z osobą poszkodowaną.

W przypadku śmierci, dla rodziny i osób bliskich wystąpimy o:

ODSZKODOWANIA
ZA WYPADEK W AUTOBUSIE, WYPADEK W TRAMWAJU LUB INNYM ŚRODKU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

OFERUJEMY:

ZAPEWNIAMY:

REFERENCJE

Obsługa klientów w firmie Hexa jest na najwyższym poziomie, jesteśmy z mężem zachwyceni. Firma ubezpieczeniowa po samodzielnym zgłoszeniu wniosku o odszkodowanie wypłaciła zaledwie 1000 zł.  Po zgłoszeniu do firmy Hexa i przejęciu przez nią sprawy otrzymaliśmy dodatkowe zadośćuczynienie w zadowalającej wysokości.
Joanna i Kazimierz - Płońsk
14 grudnia 2020
Pierwszy raz korzystałem z usług Hexa Dochodzenie Odszkodowań około dwa lata temu. Teraz zostałem zmuszony ponownie zwrócić się o pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania, po tym jak ubezpieczyciel totalnie zaniżył mi zadośćuczynienie oraz koszty leczenia. Ponieważ ja nie mam na to siły i czasu korzystam z usług Hexa po raz kolejny. Mam nadzieję, że teraz też z pozytywnym skutkiem. Polecam tą firmę.
Włodek - Warszawa
09 grudnia 2020

BLOG